NAUKA I KSZTAŁCENIE Gwarantujemy dobry początek

Kariera. Nauka i kształcenie

W firmie LEOPOL MEBLE Polska możesz połączyć naukę z kształceniem zawodowym.
Wszystko, co musisz zrobić, to odważyć się na pierwszy krok: aplikację! Zapewniamy kompleksowe wprowadzenie do życia zawodowego.

To z naszej inicjatywy powstał nowy kierunek w zawodzie tapicera w Zespole Szkół Politechnicznych w Śremie. Jesteśmy też jedyną firmą w okolicy, która daje możliwość nauki w tym kierunku.

Oferujemy praktyki zawodowe dla uczniów szkół ponad gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych. Nasi wykwalifikowani instruktorzy przygotują Cię do egzaminu czeladniczego w zawodzie tapicera, po którym czeka praca w doskonale wyposażonym zakładzie!

Bierzemy również udział w targach edukacyjnych, organizowanych na terenie miasta Śremu, podczas których prezentujemy firmę
LEOPOL MEBLE Polska i możliwości rozwoju zawodowego.

Odwiedzamy szkoły ze Śremu i okolic, zachęcając do podjęcia przygotowania zawodowego w naszej firmie.

Jesteśmy otwarci na współpracę ze szkołami i uczelniami. Zachęcamy i pomagamy w organizacji wycieczek po zakładzie. Chętnie pokazujemy uczniom i studentom, jak wygląda praca w LEOPOL MEBLE Polska. To doskonała okazja na poznanie procesu produkcyjnego, technologii i pracowników naszej firmy, a także pierwszy krok w kształtowaniu własnej ścieżki zawodowej.

Dołącz do nas już dziś!

Downloads

Życiorys (doc)   Podanie (doc)   Zgoda Rodzica (doc)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).