Kariera. Możliwości rozwoju

W naszej firmie oferujemy różne ścieżki rozwoju:

Bądź fachowcem w swojej dziedzinie!

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii wpływa na jakość nie tylko naszych mebli, ale również samej pracy. Zatrudniamy fachowców,
m.in. szwaczy, tapicerów, stolarzy. Oferujemy pracę zarówno dla doświadczonych osób, jak i przyuczenie do zawodu.

Na początku procesu produkcyjnego z gotowych elementów, które zostały wcześniej wycięte przez maszyny, stolarze zbijają stelaże do mebli.

Szwacze zszywają wykrojne elementy skórzane i przekazują do tapicerni.

Następnie tapicerzy naciągają pokrowce na gotowy stelaż i nadają ostateczną formę meblom.

Prace nad tworzeniem mebli wspomagają krojczy, którzy dbają o odpowiednie wycięcie materiału oraz stanowiącej wypełnienie mebla pianki.
Proces ten jest w dużej mierze zautomatyzowany.

W mojej pracy ważna jest jakość

"W mojej pracy odpowiadam za odpowiedni wygląd i jakość stelaża. Lubię swoją pracę za brak monotonni i nowe wyzwania związane z nowymi modelami, a pozytywnym nastawieniem staram się zarażać innych."

Damian, montażysta stelaży, pracuje w firmie LEOPOL MEBLE Polska od 2007 r

Wesprzyj firmę specjalistyczną wiedzą!

Jesteś specjalistą, a z Twojej pracy korzystają pozostałe obszary w firmie. W naszym przedsiębiorstwie możesz rozwijać się np. jako pracownik modelarni, który wykonuje prototypowe wersje nowych modeli mebli i poszukuje najbardziej optymalnych rozwiązań produkcyjnych.
Na tym stanowisku pracują osoby, które posiadają już wieloletnie doświadczenie i wiedzę.

Z kolei praca technologa związania jest z procesem przygotowania mebli do produkcji i opracowania cyklu produkcyjnego. Na podstawie modelu technolog określa, ile materiału (skóry, drewna, pianki) będzie potrzebne do wyprodukowania poszczególnych mebli.

Specjaliści pracują także na stanowiskach w zakresie planowania, sprzedaży, zaopatrzenia, transportu, magazynowania, kontroli jakości, informatyki, kadr czy administracji.

LEOPOL to gwarancja stabilności zatrudnienia

"Pracuję w Dziale Kontroli Jakości. Na moim stanowisku ważna jest systematyczność i dokładność – tak, aby nasz klient otrzymał produkt najwyższej jakości. Praca w firmie LEOPOL daje mi poczucie bezpieczeństwa
– wszelkie świadczenia są terminowo wypłacanie. Zakład jest blisko mojego miejsca zamieszkania, co pomaga zachować równowagę między życiem domowym i zawodowym".

Pracownik kontroli jakości, Balbina pracuje w firmie LEOPOL MEBLE Polska od 2009 roku

Koordynuj pracę zespołu!

W ramach tej ścieżki przejmujesz odpowiedzialność za określony zakres obowiązków. Wspiera Cię zespół lub dział, którym kierujesz.
Jesteś przy tym otwarty na nowe projekty w swoim obszarze i dążysz do optymalizacji procesów. Przykładem takiego stanowiska jest kierownik wydziału.

Optymizm pomaga mi w codziennych wyzwaniach

"Moja praca bardzo mocno opiera się na analizie, planowaniu i przewidywaniu. Transport to obszar wrażliwy na wszelkie warunki otoczenia. Moje zadanie
to jak najsprawniejsze zorganizowanie tego procesu i reagowanie na wszelkie zmiany. Na pewno pomaga mi w tym wieloletnie doświadczenie, która zdobyłem pracując w różnych obszarach firmy i pozytywne nastawienie"!

Kierownik Działu Transportu, Artur pracuje w firmie LEOPOL MEBLE Polska od 2001 roku